2. GPA U13
Termín: sobota, 3.6.2017 - neděle, 4.6.2017
Uzavírka přihlášek: 2.6.2017
Typ turnaje: A
Kategorie: U13
Oblast: Česká republika
Místo: Benátky nad Jizerou
Pořadatel: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dvořák Daniel | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1000 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Rázl Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 920 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Běhounek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Maňásek Pavel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 920 |
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Hnilica Petr | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Hrubec Pavel | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Ovčačík Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Křivka Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Waliszewski Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Dvořák David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Ickert Daniel | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tancer Robin | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 1000 |
Fuciman Patrik | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Bláha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Kovář Milan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nekvinda Petr | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Simon Václav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Jeništa Pavel | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Kurdiovský Lukáš | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štaffl Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Rákosník Josef | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Šolar Ondřej | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pálinkáš Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Foukal Aleš | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Ložek František | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Karban Jaroslav | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Tvrdík Lukáš | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bouchner Matyáš | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Maixnerová Petra | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1000 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 920 |
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 920 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Muchová Justýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 1000 |
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Kozempelová Kristina | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Nachtmanová Karolína | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Skařupová Lucie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Kortusová Barbora | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Krulová Lucie | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Bártová Apolena | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Jiráková Tereza | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Kleiberová Julie | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Flachsová Markéta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Malcová Klára | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Raithelová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Špačková Adéla | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kalkušová Karolína | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Bursová Barbora | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Šoljaková Eliška | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kočová Zuzana | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hořanská Barbora | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kramešová Dominika | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klímová Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Benišová Petra | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Zsilayová Kateřina | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Chvalová Helena | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vyšehradská Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vašíčková Aneta | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Skýpalová Natálie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hálková Nela | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |