GPC U15
Termín: sobota, 1.2.2020
Uzavírka přihlášek: 31.1.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Západní Čechy
Místo: Aš
Pořadatel: Badminton VK Aš
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fošum Josef | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Bouberle Jakub | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Moravec Michal | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kaplan Ondřej | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kerpl Dennis | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Marek Vojtěch | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Marek Jonáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kundrát David | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Biedermann Heinz | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Pohlot Tomáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Nidrle Michal | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kašša Marek | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Žibrický Antonín | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Balšánek Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Maixnerová Amélie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Bouberlová Barbora | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Tománková Lucie | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kubáková Barbora | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Fridrichová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Chládková Anežka | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hejnová Sára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Drobilová Eliška | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Fenclová Nikola | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kundrátová Veronika | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krejčiříková Bára | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Juránková Nela | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pham Thi Heidi | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |