GPC U17 - otevřený
Termín: neděle, 2.9.2018
Uzavírka přihlášek: 1.9.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Střední Čechy
Místo: Kladno
Pořadatel: BaC Kladno
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Morávek Michal | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 1. | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 2. | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2. | Mix - body: 138 |
Bízek Vojtěch | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3.-4. | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1. | Mix - body: 150 |
Franta Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3.-4. | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Müller Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Port Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Volf Vojtěch | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Altera Jan | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Listopad Marek | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Běhounek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Salava Michal | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Valjent Patrik | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Orlík Tomáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Pálinkáš Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Hájek Adam | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Brejchová Adéla | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 1. | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Říhová Michaela | Klub: T-Club Berušky | Dvouhra - umístění: 2. | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3.-4. | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Klailová Patricie | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 3.-4. | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1. | Mix - body: 150 |
Johnová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tyrmerová Magdalena | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hejduková Karolína | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pokorná Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Hájková Linda | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Zimová Barbora | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Zimová Kateřina | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Vyšehradská Anna | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9.-16. | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 2. | Mix - body: 138 |
Mathieu Sarah | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9.-16. | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 114 |
Kožnarová Lucie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Stará Natálie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Krejčí Adéla | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kramešová Zuzana | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 78 |
Křížová Karolína | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |
Zavadilová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17.-32. | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 42 |