1. Liga Západ 2022/2023 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Semifinále
-
Finále
-
o 3. místo
-
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BA Plzeň B
Sportovní hala města Plzně - Krašovská uliceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Valenta Bedřich
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Oros Marek
- Voráč Přemysl
- Pelcr Jan
Ženy
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
-
BK TJ Baník Most
MostSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Adam
- Bleyer Pavel
- Hofman Svatopluk
- Král Jiří
Ženy
- Burdová Tereza
- Fišerová Karolína
- Grznárová Tereza
-
BK TU v Liberci A
LiberecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
- Zahrádka Jakub
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Vojteková Lucie
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
- Marek Filip
-
SK Hamr Praha
Praha BraníkSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Suchý Simeon
- Bláha Václav
- Volf Matěj
- Hurtík Jonáš
- Havlíček Vojtěch
- Brázda Jáchym
- Vitvera Jakub
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Klára
- Koliášová Kateřina
-
SK Prosek Praha
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Palán Václav
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Klačanský Lukáš
- Šulc Adam
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
- Treperová Ivana
Náhradníci
- Sedláčková Vanda
- Krajča Tomáš
- Schumpeter Marek
- Stádník Filip
- Obhlídal Václav
- Nachtmanová Karolína
- Stará Natálie
-
SK Prosek Praha B
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Yefimov Renat
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Schumpeter Marek
- Stádník Filip
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
Ženy
- Sedláčková Vanda
- Stará Natálie
- Vlášková Šárka
- Maixnerová Amélie
- Benešová Jitka
- Ausbergerová Berta
-
TJ Astra ZM Praha
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Čepela Marek
- Kurz Lukáš
- Fiala Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Myšáková Michaela
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Malý Viktor
- Osičková Erika
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
NejdekSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Lešták Ladislav
- Šilhan Ondřej
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Kamaryt Miloš
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Nováková Veronika
- Štěříková Natalie
- Dvořáčková Adéla
- Gruberová Anna
- Košťálová Klára
- Růžička Marcela
-
TJ Slovan Vesec A
VesecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kordek Patryk
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Stejskal David
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
Náhradníci
- Líbal Štěpán
- Vajsejtl Jaroslav
- Nováčková Barbora
- Holubová Kristýna
-
TJ Sokol Křemže A
KřemžeSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Patera Tomáš
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Krejčí Adéla
- Valentová Denisa
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
-
TJ Sokol Radotín A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Bízek Vojtěch
- Hubáček Michal
- Bitman Jakub
- Lapáček Vojtěch
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Koukalová Dominika
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Jankowska ZuzannaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:0Body: 126:48Pořadí: 2Jméno: Šulc AdamTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:1Body: 142:113Pořadí: 3Jméno: Klimeš OndřejTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:2Body: 161:125Pořadí: 4Jméno: Palán VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 7:3Body: 184:169Pořadí: 5Jméno: Johnová BarboraTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 178:143Pořadí: 6Jméno: Zelinková MichaelaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 4:0Body: 84:20Pořadí: 7Jméno: Chlubna JaroslavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 4:1Body: 99:76Pořadí: 8Jméno: Klačanský LukášTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 4:2Body: 118:112Pořadí: 9Jméno: Bitman JakubTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:3Body: 127:115Pořadí: 10Jméno: Kordek PatrykTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 148:139Pořadí: 11Jméno: Suchý SimeonTým: SK Hamr PrahaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 5:4Body: 162:164Pořadí: 12Jméno: Šula FabianTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 5:5Body: 187:193Pořadí: 13Jméno: Koliášová KateřinaTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:0Body: 42:32Pořadí: 14Jméno: Vorlík JanTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:1Body: 61:57Pořadí: 15Jméno: Šolarová TerezaTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 62:42Pořadí: 16Jméno: Koukalová DominikaTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:2Body: 70:72Pořadí: 17Jméno: Šilhavá KláraTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:2Body: 94:79Pořadí: 18Jméno: Macák JanTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 84:98Pořadí: 19Jméno: Treperová IvanaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 99:112Pořadí: 20Jméno: Havlíček VojtěchTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:3Body: 114:113Pořadí: 21Jméno: Vitvera JakubTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:4Body: 123:130Pořadí: 22Jméno: Hubáček MichalTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:5Body: 113:142Pořadí: 23Jméno: Synovec PavelTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 5:6Body: 205:210Pořadí: 24Jméno: Vajsejtl JiříTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:7Body: 204:213Pořadí: 25Jméno: Podivín VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 26Jméno: Nováčková BarboraTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 27Jméno: Líbalová ŠárkaTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 28Jméno: Hurtík JonášTým: SK Hamr PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 30:42Pořadí: 29Jméno: Volf MatějTým: SK Hamr PrahaVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:4Body: 66:84Pořadí: 30Jméno: Bízek VojtěchTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:4Body: 60:85Pořadí: 31Jméno: Lapáček VojtěchTým: TJ Sokol Radotín AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:4Body: 113:121Pořadí: 32Jméno: Foukalová IvaTým: TJ Slovan Vesec AVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:8Body: 143:182 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov