1. Liga Východ 2022/2023 - Kvalifikace
-
Utkání
Výběr kola
-
Kvalifikace o 1.LIGU Východ
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: TJ Sokol Polabiny Pardubice ABody: 5Remízy: 1Výhry: 1Prohry: 0Zápasy: 10/6Sety: 22/14Body: 630/609Pořadí: 2Tým: SK Brno Slatina BBody: 5Remízy: 1Výhry: 1Prohry: 0Zápasy: 10/6Sety: 21/16Body: 679/605Pořadí: 3Tým: BK KopřivniceBody: 2Remízy: 0Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 4/12Sety: 11/24Body: 551/646Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BaC Kladno A
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dziolko Adrian
- Krawczyk Adrian
- Cybulski Robert
- Běhounek Ondřej
- Altera Jan
- Novotný Robert
Ženy
- Adámková Jana
- Hankiewicz Paulina
- Skrčená Malvína
Náhradníci
- Skrčený Daniel
- Kolumbajew Jacek
- Skrčená Jovana
-
BADMINTON FSpS MU B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Helar Ondřej
- Pleska Josef
- Dostál Martin
- Derka Jiří
- Bureš Jiří
- Lipka Jakub
Ženy
- Otáhalová Barbora
- Ševčíková Martina
- Trötzmüllerová Gabriela
Náhradníci
- Dostál Marek
- Reichman Jakub
-
BK Kopřivnice
KopřivniceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Slíva Martin
- Buček Jan
- Sagáčik Jakub
- Chaloupka Ondřej
- Václavík Marek
- Dostál Tomáš
- Raška Libor
Ženy
- Benišová Petra
- Kelnarová Eliška
- Krajčí Natálie
-
SK Brno Slatina B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Benírške Štěpán
- Cirók Josef
- Vrbka Tomáš
- Vícen Jarolím
- Srnec Jan
- Komár Tomáš
Ženy
- Lišková Natálie
- Ciróková Tereza
- Srncová Veronika
- Sejková Patricie
-
TJ Montas Hradec Králové A
Hradec KrálovéSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Holub Lukáš
- Plánička Radek
- Aubus Marek
- Šolar Ondřej
- Nottingham Matthew
- Hubáček Jan
- Tvrdík Lukáš
Ženy
- Fuchsová Michaela
- Jarošová Veronika
- Kuchová Anna
-
TJ Orlová Lutyně A
OrlováSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Franek Lukáš
- Slabý Martin
- Hevessy Ondřej
- Kazmierczak Michal
- Lewandowski Jan
- Blaník Adam
- Benbenek Václav
- Šelong Vojtěch
- Kočí Jakub
Ženy
- Kozempelová Kristina
- Czajová Tereza
- Žwaková Jana
- Němcová Nela
-
TJ Slavoj Český Těšín A
Český TěšínSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kadlec Sebastián
- Rzeplinski Matěj
- Míra Patrik
- Szarzec Adam
- Mendrek Wojciech
Ženy
- Zimnol Daria
- Wronska Aleksandra
- Kadlecová Olívia
- Pawliková Veronika
-
TJ Sokol Dobruška
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Patzák Lukáš
Ženy
- Kubečková Veronika
- Frolova Varvara
- Lavrova Sofiia
- Alymova Anastasiia
-
TJ Sokol Klimkovice B
OstravaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Gysel Léo Van
- Walentek Michal
- Tomala Petr
- Závodný Ondřej
- Ociepa Maciej
- Vašátko Michal
- Waliszewski Marek
Ženy
- Gramelová Dominika
- Osladilová Kateřina
- Petrušková Klára
Náhradníci
- Slíva David
- Frischová Kateřina
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice A
PardubiceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Skřivan Jakub
- Hamáček Michal
- Skála Tomáš
- Urbanec Tomáš
- Burget Adam
- Kaplan Ondřej
- Horáček David
Ženy
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
- Kulhánková Barbora
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Vícen JarolímTým: SK Brno Slatina BVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:1Body: 182:104Pořadí: 2Jméno: Valentová KateřinaTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:2Body: 204:167Pořadí: 3Jméno: Vrbka TomášTým: SK Brno Slatina BVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:3Body: 221:170Pořadí: 4Jméno: Cirók JosefTým: SK Brno Slatina BVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:2Body: 163:130Pořadí: 5Jméno: Skála TomášTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 7:2Body: 173:142Pořadí: 6Jméno: Krpatová PavlínaTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 183:178Pořadí: 7Jméno: Skřivan JakubTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 5:2Body: 137:110Pořadí: 8Jméno: Ehm MatějTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:4Body: 126:137Pořadí: 9Jméno: Slíva MartinTým: BK KopřivniceVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 5:4Body: 164:145Pořadí: 10Jméno: Benišová PetraTým: BK KopřivniceVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 5:4Body: 176:147Pořadí: 11Jméno: Ciróková TerezaTým: SK Brno Slatina BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 5:4Body: 165:163Pořadí: 12Jméno: Srnec JanTým: SK Brno Slatina BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 4:6Body: 168:188Pořadí: 13Jméno: Hamáček MichalTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:2Body: 95:86Pořadí: 14Jméno: Horáček DavidTým: TJ Sokol Polabiny Pardubice AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 2:4Body: 78:113Pořadí: 15Jméno: Srncová VeronikaTým: SK Brno Slatina BVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:4Body: 129:128Pořadí: 16Jméno: Sagáčik JakubTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 28:42Pořadí: 17Jméno: Lišková NatálieTým: SK Brno Slatina BVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:2Body: 23:42Pořadí: 18Jméno: Dostál TomášTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 40:84Pořadí: 19Jméno: Krajčí NatálieTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 48:84Pořadí: 20Jméno: Chaloupka OndřejTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 52:85Pořadí: 21Jméno: Kelnarová EliškaTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:4Body: 82:101Pořadí: 22Jméno: Václavík MarekTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 1:6Body: 115:142Pořadí: 23Jméno: Buček JanTým: BK KopřivniceVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:8Body: 122:186 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně