1. Liga západ 2021/2022 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Čtvrtfinále
-
Semifinále
-
0 3. místo
-
Finále
-
Týmy
-
BA Plzeň B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Oros Marek
- Segeč Jan
Ženy
- Kobyláková Tereza
- Kozempelová Kristina
- Kaliková Zuzana
- Benediktová Klára
- Dvořáková Anna
-
BK TJ Baník Most
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Oros Ladislav
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Svatopluk
- Bleyer Pavel
Ženy
- Burdová Tereza
- Kozempelová Terezie
- Fišerová Karolína
-
BK TU v Liberci
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Zahrádka Jakub
- Marek Filip
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
-
SK Hamr Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bláha Václav
- Vitvera Jakub
- Volf Matěj
- Brázda Jáchym
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Radka
- Šilhavá Klára
Náhradníci
- Sklář David
- Hurtík Jonáš
- Hejduková Karolína
- Bílková Eliška
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Klačanský Lukáš
- Palán Václav
- Šulko Marian
- Šulc Adam
- Podivín Václav
- Vorlík Jan
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
Náhradníci
- Stádník Filip
- Krajča Tomáš
- Stará Natálie
- Benešová Jitka
- Vlášková Šárka
- Treperová Ivana
- Schumpeter Marek
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
SK Prosek Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Šrámek Adam
- Schumpeter Marek
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
- Stádník Filip
Ženy
- Vlášková Šárka
- Nachtmanová Karolína
- Sedláčková Vanda
- Treperová Ivana
- Benešová Jitka
-
Sokol Radotín Meteor Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Šercl Jonatan
- Bízek Vojtěch
- Nejedlý Petr
- Klubal Jakub
- Geffen Shai
- Lapáček Vojtěch
- Franta Vojtěch
- Král Adam
- Hnilica Petr
- Karban Jaroslav
- Jirásek Jan
- Kovář Milan
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Březinová Barbora
- Knaislová Ella
- Musilová Hana
- Titěrová Eva
-
TJ Astra ZM Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Fiala Jan
- Kurz Lukáš
- Čepela Marek
- Sebera Vojtěch
- Jouda Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Kobyláková Andrea
- Čermáková Magdaléna
- Lecian Kristian
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Šilhan Ondřej
- Kamaryt Miloš
- Lešták Ladislav
- Peterek Vít
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Štěříková Natalie
- Košťálová Klára
- Gruberová Anna
- Nováková Veronika
- Dvořáčková Adéla
-
TJ Slovan Vesec
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Stejskal David
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Hořínková Soňa
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
-
TJ Sokol Křemže
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Mouritsen Peter
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
- Mouritsen Markéta
- Mouritsen Anne Margrethe
- Mouritsen Caroline Margrethe
- Krejčí Adéla
Náhradníci
- Weberová Martina
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Šilhavá RadkaTým: SK Hamr PrahaVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 15:5Body: 213:152Pořadí: 2Jméno: Peruňská AlžbetaTým: BK TU v LiberciVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 12:5Body: 166:103Pořadí: 3Jméno: Šilhavá KláraTým: SK Hamr PrahaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 13:6Body: 193:155Pořadí: 4Jméno: Palán VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:2Body: 122:90Pořadí: 5Jméno: Stejskal DavidTým: TJ Slovan VesecVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:2Body: 122:103Pořadí: 6Jméno: Šulc AdamTým: SK Prosek PrahaVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 11:3Body: 138:100Pořadí: 7Jméno: Hořínková SoňaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 10:5Body: 149:108Pořadí: 8Jméno: Macák JanTým: SK Hamr PrahaVýhry: 3Zápasy: 5Sety: 11:8Body: 194:163Pořadí: 9Jméno: Šída MirkoTým: BK TU v LiberciVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 13:9Body: 233:232Pořadí: 10Jméno: Zahrádka JakubTým: BK TU v LiberciVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 9:12Body: 169:191Pořadí: 11Jméno: Louda JiříTým: BA Plzeň BVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:0Body: 66:33Pořadí: 12Jméno: Viktora JanTým: BA Plzeň BVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:2Body: 89:61Pořadí: 13Jméno: Janoušek PetrTým: BK TU v LiberciVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 6:4Body: 98:88Pořadí: 14Jméno: Zelinková MichaelaTým: SK Prosek PrahaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:5Body: 125:100Pořadí: 15Jméno: Brázda JáchymTým: SK Hamr PrahaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:7Body: 137:135Pořadí: 16Jméno: Volf MatějTým: SK Hamr PrahaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:7Body: 149:136Pořadí: 17Jméno: Klimeš OndřejTým: TJ Slovan VesecVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 6:9Body: 132:136Pořadí: 18Jméno: Nejedlová JanaTým: BK TU v LiberciVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 6:10Body: 118:120Pořadí: 19Jméno: Rázl JanTým: BK TU v LiberciVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 8:10Body: 172:186Pořadí: 20Jméno: Podivín VáclavTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:2Body: 62:62Pořadí: 21Jméno: Kozempelová KristinaTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:3Body: 54:57Pořadí: 22Jméno: Fiala JanTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:5Body: 65:81Pořadí: 23Jméno: Kurz LukášTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:5Body: 86:93Pořadí: 24Jméno: Vorlík JanTým: SK Prosek PrahaVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:5Body: 96:106Pořadí: 25Jméno: Vajsejtl JiříTým: TJ Slovan VesecVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 5:7Body: 110:131Pořadí: 26Jméno: Foukalová IvaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:9Body: 137:133Pořadí: 27Jméno: Vitvera JakubTým: SK Hamr PrahaVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 8:12Body: 190:202Pořadí: 28Jméno: Jouda JanTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 18:33Pořadí: 29Jméno: Oros MarekTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 24:37Pořadí: 30Jméno: Šula FabianTým: TJ Slovan VesecVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 46:67Pořadí: 31Jméno: Kurzová DominikaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 48:76Pořadí: 32Jméno: Voráč PřemyslTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 52:76Pořadí: 33Jméno: Kaliková ZuzanaTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 43:82Pořadí: 34Jméno: Sonnková ValentýnaTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 60:88Pořadí: 35Jméno: Waller TomášTým: TJ Astra ZM PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 3:6Body: 74:94Pořadí: 36Jméno: Bláha VáclavTým: SK Hamr PrahaVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 3:9Body: 116:124 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov