1. Liga východ 2021/2022 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Čtvrtfinále
-
Semifinále
-
o 3. místo
-
FInále
-
Týmy
-
B.O. Chance Ostrava
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Šimko Jáchym
- Glac Samuel
- Matuš Vojtěch
Ženy
- Švábíková Tereza
- Růžičková Marie
- Žurková Valérie
- Moravcová Mia
- Helešicová Barbora
-
BaC Kladno
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cybulski Robert
- Kolumbajew Jacek
- Morávek Michal
- Skrčený Daniel
- Běhounek Ondřej
- Novotný Robert
- Altera Jan
Ženy
- Adámková Jana
- Erbenová Monika
Náhradníci
- Skrčená Malvína
-
BADMINTON FSpS MU B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Pleska Josef
- Derka Jiří
- Mazúr Jakub
- Reichman Jakub
- Smutný David
- Dang Tomáš
Ženy
- Ševčíková Martina
- Chadimová Adéla
- Otáhalová Barbora
Náhradníci
- Dostál Marek
- Hrazdíra Patrik
- Diviš Jakub
-
BK Králův Dvůr
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Holeček Jaroslav
- Schoř Marek
- Fridrich Václav
- Stehlík Jiří
- Volf Adam
Ženy
- Nováčková Anežka
- Krejčová Lucie
- Dvořáková Martina
- Jiráková Tereza
Náhradníci
- Souček Marek
- Bičan Petr
-
SK STAVOS Brno Slatina B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Srnec Jan
- Vrbka Tomáš
- Vícen Jarolím
- Ludík Martin
- Komár Tomáš
- Vorel Ladislav
- Cirók Josef
- Ševčík Otmar
Ženy
- Lišková Natálie
- Srncová Veronika
- Ciróková Tereza
-
TJ Orlová Lutyně
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vachálek Juraj
- Šelong Vojtěch
- Franek Lukáš
- Blaník Adam
- Hevessy Ondřej
- Slabý Martin
- Benbenek Václav
Ženy
- Žwaková Jana
- Dobrovolná Zuzana
- Němcová Nela
- Czajová Tereza
-
TJ Slavoj Český Těšín
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Twardzik Adam
- Míra Patrik
- Kadlec Sebastián
- Szarzec Adam
Ženy
- Zimnol Daria
- Wronska Aleksandra
- Kadlecová Olívia
- Pawliková Veronika
-
TJ Sokol Dobruška
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Hrnčár Petr
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
Ženy
- Kubečková Veronika
- Smejkalová Eliška
- Jarošová Veronika
-
TJ Sokol Klimkovice B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cimosz Lukas
- Somerlík Jan
- Slíva David
- Tomala Petr
- Vašátko Michal
Ženy
- Gramelová Dominika
- Metzová Lucie
- Bláhová Zuzana
Náhradníci
- Halfar Jiří
- Láznička Jakub
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Grund Michal
- Skřivan Jakub
- Skála Tomáš
- Hamáček Michal
Ženy
- Bártová Rozálie
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Ervín
- Burget Adam
- Urbanec Tomáš
- Horáček David
- Wsól Lukáš
- Havlíček Vojtěch
- Hodek Martin
- Kaplan Ondřej
- Havlíček Jaroslav
- Jeništa Pavel
Ženy
- Lubinová Livie
- Bártová Apolena
- Vašíčková Aneta
- Kulhánková Barbora
- Valentová Denisa
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Vachálek JurajTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 15:6Body: 216:185Pořadí: 2Jméno: Cybulski RobertTým: BaC KladnoVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 12:0Body: 135:92Pořadí: 3Jméno: Krpatová PavlínaTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:2Body: 144:95Pořadí: 4Jméno: Valentová KateřinaTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:2Body: 116:75Pořadí: 5Jméno: Šelong VojtěchTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 9:3Body: 116:93Pořadí: 6Jméno: Kolumbajew JacekTým: BaC KladnoVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:6Body: 156:141Pořadí: 7Jméno: Erbenová MonikaTým: BaC KladnoVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 13:10Body: 225:215Pořadí: 8Jméno: Žwaková JanaTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 11:12Body: 216:213Pořadí: 9Jméno: Skála TomášTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 6:1Body: 71:46Pořadí: 10Jméno: Zimnol DariaTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:2Body: 86:52Pořadí: 11Jméno: Hamáček MichalTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:2Body: 86:73Pořadí: 12Jméno: Skřivan JakubTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:2Body: 86:73Pořadí: 13Jméno: Franek LukášTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 7:3Body: 104:88Pořadí: 14Jméno: Jarošová VeronikaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 7:5Body: 120:93Pořadí: 15Jméno: Blaník AdamTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 9:6Body: 156:141Pořadí: 16Jméno: Adámková JanaTým: BaC KladnoVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 9:7Body: 155:151Pořadí: 17Jméno: Wronska AleksandraTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:0Body: 33:0Pořadí: 18Jméno: Grund MichalTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:1Body: 42:27Pořadí: 19Jméno: Bureš MarekTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:5Body: 75:79Pořadí: 20Jméno: Kopřiva OndřejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:5Body: 75:79Pořadí: 21Jméno: Skrčený DanielTým: BaC KladnoVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:5Body: 87:83Pořadí: 22Jméno: Szarzec AdamTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:5Body: 69:85Pořadí: 23Jméno: Kubečková VeronikaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:5Body: 81:94Pořadí: 24Jméno: Smejkalová EliškaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 4:6Body: 86:72Pořadí: 25Jméno: Běhounek OndřejTým: BaC KladnoVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:6Body: 114:116Pořadí: 26Jméno: Altera JanTým: BaC KladnoVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 6:6Body: 114:116Pořadí: 27Jméno: Twardzik AdamTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 16:33Pořadí: 28Jméno: Reichman JakubTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 27:33Pořadí: 29Jméno: Pleska JosefTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:3Body: 27:33Pořadí: 30Jméno: Slabý MartinTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:3Body: 14:33Pořadí: 31Jméno: Ševčíková MartinaTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:3Body: 23:36Pořadí: 32Jméno: Kadlecová OlíviaTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 2:3Body: 48:54Pořadí: 33Jméno: Smutný DavidTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:3Body: 45:55Pořadí: 34Jméno: Ehm MatějTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:6Body: 47:67Pořadí: 35Jméno: Chadimová AdélaTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 50:72Pořadí: 36Jméno: Horák JakubTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:6Body: 58:73Pořadí: 37Jméno: Míra PatrikTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 56:76Pořadí: 38Jméno: Czajová TerezaTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 47:76Pořadí: 39Jméno: Šváb MatějTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 60:83Pořadí: 40Jméno: Derka JiříTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 72:91Pořadí: 41Jméno:Tým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 4:6Body: 93:100Pořadí: 42Jméno: Antoška AndrejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 1:9Body: 83:106 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně