1.liga - skupina východ 2020/2021 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyTabulka je schválena STK -
Týmy
-
B.O. Chance Ostrava
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Šimko Jáchym
- Glac Samuel
- Matuš Vojtěch
Ženy
- Švábíková Tereza
- Růžičková Marie
- Žurková Valérie
- Moravcová Mia
- Helešicová Barbora
-
BaC Kladno
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cybulski Robert
- Kolumbajew Jacek
- Morávek Michal
- Skrčený Daniel
- Běhounek Ondřej
- Novotný Robert
- Altera Jan
Ženy
- Adámková Jana
- Erbenová Monika
Náhradníci
- Skrčená Malvína
-
BADMINTON FSpS MU B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Pleska Josef
- Derka Jiří
- Mazúr Jakub
- Reichman Jakub
- Smutný David
- Dang Tomáš
Ženy
- Ševčíková Martina
- Chadimová Adéla
- Otáhalová Barbora
Náhradníci
- Dostál Marek
- Hrazdíra Patrik
- Diviš Jakub
-
BK Králův Dvůr
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Holeček Jaroslav
- Schoř Marek
- Fridrich Václav
- Stehlík Jiří
- Volf Adam
Ženy
- Nováčková Anežka
- Krejčová Lucie
- Dvořáková Martina
- Jiráková Tereza
Náhradníci
- Souček Marek
- Bičan Petr
-
SK STAVOS Brno Slatina B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Srnec Jan
- Vrbka Tomáš
- Vícen Jarolím
- Ludík Martin
- Komár Tomáš
- Vorel Ladislav
- Cirók Josef
- Ševčík Otmar
Ženy
- Lišková Natálie
- Srncová Veronika
- Ciróková Tereza
-
TJ Orlová Lutyně
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vachálek Juraj
- Šelong Vojtěch
- Franek Lukáš
- Blaník Adam
- Hevessy Ondřej
- Slabý Martin
- Benbenek Václav
Ženy
- Žwaková Jana
- Dobrovolná Zuzana
- Němcová Nela
- Czajová Tereza
-
TJ Slavoj Český Těšín
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Twardzik Adam
- Míra Patrik
- Kadlec Sebastián
- Szarzec Adam
Ženy
- Zimnol Daria
- Wronska Aleksandra
- Kadlecová Olívia
- Pawliková Veronika
-
TJ Sokol Dobruška
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Hrnčár Petr
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
Ženy
- Kubečková Veronika
- Smejkalová Eliška
- Jarošová Veronika
-
TJ Sokol Klimkovice B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cimosz Lukas
- Somerlík Jan
- Slíva David
- Tomala Petr
- Vašátko Michal
Ženy
- Gramelová Dominika
- Metzová Lucie
- Bláhová Zuzana
Náhradníci
- Halfar Jiří
- Láznička Jakub
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Grund Michal
- Skřivan Jakub
- Skála Tomáš
- Hamáček Michal
Ženy
- Bártová Rozálie
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Ervín
- Burget Adam
- Urbanec Tomáš
- Horáček David
- Wsól Lukáš
- Havlíček Vojtěch
- Hodek Martin
- Kaplan Ondřej
- Havlíček Jaroslav
- Jeništa Pavel
Ženy
- Lubinová Livie
- Bártová Apolena
- Vašíčková Aneta
- Kulhánková Barbora
- Valentová Denisa
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBody -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně